Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Земля-годувальниця срібло монета 10 грн 2019

 Земля-годувальниця срібло монета 10 грн 2019
Серія: Інші монети
Срібна монета присвячена цінності і значенню землі-годувальниці, яка за всіх часів залишається джерелом життя і матеріальних благ. Давні традиції землеробства знайшли відображення в українській усній народній творчості: “Про землю піклуйся – золотим зерном милуйся”, “Чорна земля білий хліб родить”, “Земля – наша мати, всіх годує”.
10 гривень,
рік випуску: 2019
Тираж: 4000 шт,
Метал: срібло (Ag 925),
Маса 31,1 грама
На аверсі монети розміщено: на тлі рослинного орнаменту малий Державний Герб України, праворуч від нього рік карбування монети 2019 (угорі) та стилізовану композицію – фігуру сіяча, який тримає кошик із золотим зерном (локальна позолота), ліворуч від сіяча вертикальні смуги, що символізують золоте зерно (локальна позолота), і рілля, та вертикальні написи: на золотому тлі – УКРАЇНА, на дзеркальному тлі – ДЕСЯТЬ ГРИВЕНЬ.
На реверсі монети розміщено стилізовану композицію з висоти пташиного польоту: на тлі стилізованого рослинного орнаменту зображено орача, який править парою волів, запряжених у плуг. Ліворуч на дзеркальному тлі вертикальний напис: ЗЕМЛЯ/ГОДУВАЛЬНИЦЯ.
Художник: Таран Володимир Харук Олександр Харук Сергій
Скульптор: Чайковський Роман Іваненко Святослав
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!