Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Юрій Кондратюк монета 2 грн 1997

Юрій Кондратюк монета 2 грн 1997
Серія: Видатні особистості України
Монета присвячена 100-річчю від дня народження видатного українського вченого у галузі космонавтики та вітроенергетики, одного з піонерів ракетної техніки і теорії космічних польотів Юрія Васильовича Кондратюка (Олександра Гнатовича Шаргея).
2 гривні,
рік випуску: 1997
Тираж: 20000 шт,
Метал: мельхіор,
Маса 14.35 грама
На аверсі монети в центрі на тлі старовинної карти зоряного неба розміщено зображення малого Державного герба України. По колу вгорі напис УКРАЇНА, внизу у два рядки 2 ГРИВНІ. Праворуч дата 1997 - рік карбування монети. Усі написи відокремлені один від одного стилізованими зображеннями зірок.
На реверсі монети зображено портрет вченого і ліворуч від нього так звана `траса Кондратюка` - схема польоту космічного корабля до Місяця, його посадки на місячну поверхню та повернення на Землю. Над портретом Ю. Кондратюка і ліворуч від нього знаходяться стилізовані зображення зірок, під портретом розміщені дати 1897-1942 - роки народження вченого і його загибелі на фронті під Москвою. По колу монети написи: вгорі ЮРІЙ КОНДРАТЮК, внизу у дужках ОЛЕКСАНДР ШАРГЕЙ.
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!