Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Тесак Григорія Соколова мачете ніж для туризму виживання

Тесак Григорія Соколова мачете ніж для туризму виживання
Тесак Григорія Соколова ( Мачете ).
Висновок експерта про те, що даний товар не є холодною зброєю, додається (три (3) останніх фото).
Згідно з висновком експертного дослідження "Надання чем являється вироби господарсько-побутового призначення, виготовлення Саморобний способом по типу ножів мачете и до категорії холодної оружия НЕ відносіться".
Моя особиста думка: це найкращий з усіх мачете, які мені коли-небудь довелося тримати в руках. Головна його перевага в тому, що він адаптований для лісів середньої смуги, а не для джунглів з їх м'якою рослинністю, крізь які доводиться прорубуватися. Традиційні мачете (як правило тонкі, довгі і вузькі) в наших умовах працюють погано.
Являє собою жахливих розмірів ніж, призначений для використання вижівальщік (сурвівалістамі), мисливцями, туристами і іншими шукачами пригод на своє стільці.
В якості вихідного матеріалу для виготовлення інструменту використано полотно рамної пилки часів СРСР (сталь 9хфм, товщина близько 2,2 мм).
Твердість пили достатня для виконання покладених на інструмент завдань і додаткова Тих обробка не потрібна ..
На БАЗОВОЇ моделі тесака рукоять намотана з нейлонового шнура діаметром 6 мм. Власник тесака самостійно протягом 10 хвилин може перемотати рукоять (з будь-якого матеріалу) відповідно до інструкції, наявної на каналі Соколова на Ютубі.
Довжина тесака від 520 мм, товщина леза 2,2 мм, довжина леза від 360 мм, ширина від 90 мм (в найширшому місці). Вага від 600 грам.

Тесак заточений і готовий до використання.

Посилання на відео для скептиків, які сумніваються в функціональності вироби
https://www.youtube.com/watch?v=xKzcCkfLTcQ

Що можна робити за допомогою тесака (підглянув відгуки користувачів в Інтернеті) ?!
1. Рубати дерева і гілки. Звичайно, перегризти сухий стовбур листяного дерева діаметром 30 см - заняття для мазохістів, але в разі крайньої необхідності зробити це можна. Сире дерево робиться на ура. Жердина товщиною до 5-6 см можна перерубати з одного удару (якщо бити трохи по діагоналі). Можна звалити дерево (довше, ніж хорошим сокирою, але вага поза конкуренцією). Ще, в порівнянні з сокирою, тесаком можна спокійно рубати нетовсті гнучкі жердини, які неможливо зафіксувати (прямо у висячому положенні, тримаючи жердину в одній руці, а тесак в інший). Швидкість при ударі набагато більше (малу вагу + плоске лезо + не так страшно сильно замахнутися), а маса, в порівнянні з сокирою, невелика, тому «жертва» не йде при зіткненні, а перерубивается.
2. тесати, стругати і таке інше по дріб'язку. Через розмірів - не найточніший плотницький інструмент, але теше / ріже / струже краще, ніж неплотніцкій (тайговий) сокиру.
3. Різати. Ніж, звичайно, зручніше ... проте ріже цілком стерпно.
4. Копати. Звичайно, гірше ніж малої піхотної лопатою, але краще ніж голими руками, ножами, ложками або палицями. У порівнянні з цими інструментами тесак справляється в рази краще.
9. Спілкуватися з недобрими людьми. При будь-якій розмові, якщо ви просто невимушено тримайте свої руки вільними півметровий мачете, співрозмовники слухають вас на 5% уважніше, а якщо ненароком їм трохи ворушити, то і на всі 10 - 15%.
Чого їм робити майже неможливо - так це колоти дрова (хіба що скіп для розпалювання багаття нащіпать) ... застряє в поліні наглухо, нічого не розколюючи. Тут вже або клини (витесати клини інструментом можна), або зовсім не колоти, а палити як є. Хату, відповідно, теж не збудуєш (хоча в одному зі своїх роликів Григорій Соколов будує за допомогою тесака притулок). Може сокиру в такому випадку і був би зручніше, але обрізати гілля і обробляти жердини тесаком дійсно набагато зручніше і швидше, ніж сокирою, а вже різати дерен - взагалі без варіантів.
Тесак не можна надовго залишати у вологому середовищі (вуглецева сталь має тенденцію до іржавіння). Не можна бити сталевими предметами по обух (щоб уникнути утворення наклепу). Не можна рубати товсті кістки (Мослі) ... кут заточки не призначений для цього. Берегти, коротше, треба ... але тесак цього варто.
Петелька з шнура на рукоятці справляється з функціями запобіжного засобу від улетанія інструменту, але при необхідності можна прикріпити до неї петлю на кисть (як в одному з роликів Григорія Соколова).
Рукоятка з обмоткою з шнура або мотузки цілком зручна для суворої руки роботяги, проте руку ботаніка або піаніста може натерти майже миттєво. Тому власникам ніжних долонь бажано працювати в нитяних рукавичках (будівельних, в пупиришку ... особливо добре якщо двошарові). Вони і вібрацію при ударах трохи поглинають, що є плюсом. І рукавички такі в поході не завадять ... тому як в них добре управлятися з вогнем ... дрова там в багатті перекласти як слід, казанок прихопити та інше.
Ті хто в темі, знають ціну цьому інструменту. А тим, хто не в темі, він швидше за все не потрібен.
Піхов НІ.
Сурвіаліст (survivalist, буквально - вижівальщік).
 
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!