Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Спаський собор у Чернігові монета 20 грн 1997

 Спаський собор у Чернігові монета 20 грн 1997
Серія: Духовні скарби України
Монета присвячена визначній пам`ятці архітектури Київської Русі - собору Святого Спаса, закладеному у 1033-1034 роках чернігівським князем Мстиславом Володимировичем.
20 гривень,
рік випуску: 1997 рік
Тираж: 5000 шт,
Метал: срібло,
Маса 31.1 грама
Серія: Духовні скарби України
Присвячена визначній пам`ятці архітектури Київської Русі - собору Святого Спаса, закладеному у 1033-1034 роках чернігівським князем Мстиславом Володимировичем.
 
На аверсі монети в центральному колі, обрамленому стилізованим рослинним орнаментом, розміщено зображення фрагмента копії фрески XI ст. `Свята Текля`. Вгорі - зображення Державного герба України і по колу напис УКРАЇНА, внизу написи: 1997 - рік карбування монети та у два рядки 20 ГРИВЕНЬ - позначення номінальної вартості монети. Слово ГРИВЕНЬ розміщено по колу. Ліворуч і праворуч від числа 20 розміщені позначення і проба дорогоцінного металу Аg 925 та його вага у чистоті 31,1. Вся композиція обрамлена по колу намистовим узором
На реверсі монети в центрі розміщено зображення західного фасаду Спаського Собору. По колу написи: ліворуч ЧЕРНІГІВ, вгорі СПАСЬКИЙ СОБОР, праворуч ХI ст. Написи відокремлені один від одного солярними знаками. Внизу зображено стрічку з написом на ній ДУХОВНІ СКАРБИ УКРАЇНИ.
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!