Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

РЯТУВАЛЬНЕ покривало термо ковдра

РЯТУВАЛЬНЕ покривало термо ковдра
Ізотермічне рятувальне покривало

Воно стане незамінне для виживання в екстремальній ситуації, для прихильників активного відпочинку, дачників, туристів, мисливців, рибалок і навіть для любителів екстремального сексу.

Принцип роботи.

Ізотермічне рятувальне покривало створено за унікальною сучасною технологією. Воно здатне зберігати тепло і холод. працює за принципом термоса.
Воно забезпечує підтримання тепла людського тіла при холодній погоді, і запобігає перегріву при високій температурі повітря.
Крім того, покривало можна використовувати в побутових цілях: продукти харчування в такому покривалі зберігають свою температуру (гарячу або холодну) більше 24 годин !!! Покривало незамінне для туристів, автолюбителів: укривши їм Вашу намет, машину та інше Ви не допустите небажаного перегріву або переохолодження.
Покривало забезпечує відмінну термозахист.

Покривало компактне і легке, при цьому здатне витримати вантаж вагою до 200 кг.
Розмір: 130 х 210 см
Розмір в упаковці: 14 х 8 х 1 см.

Переваги Термопокривало:
Компактність, легкість (вага 60 грам);
Цінова доступність;
Широкий спектр використання;
Можливість ефективного використання в побутових цілях;
Застосовується з метою безпеки людей при землетрусах, повені, терактах, ДТП, пожежах.

Спосіб застосування:

Для захисту від переохолодження - звернути людини в покривало сріблястою стороною до тіла. Більш ефективна термозахист - при відсутності безпосереднього контакту з тілом людини.

Рятувальне покривало проводиться з дотриманням вимог до виготовлення продукції медичного призначення на основі директиви 93/42 / EWG від 14.06.1993. Вимоги до якості і надійності рятувального покривала підтверджуються сертифікацією управління якістю продукції німецького промислового стандарту DIN EN ISO 9001: 2000 / DIN EN 46002. Результати перевірок напівфабрикатів, виготовленої продукції та виробничих процесів документуються і зберігаються 10 років для перевірки державним органом Німеччини в галузі контролю виробництва медичних продуктів.

"Покривало рятувальне" отримало високу оцінку фахівців і відзначено золотими медалями та почесними дипломами міжнародних виставок.
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!