Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Смарт годинник Smart Watch SU8

Смарт годинник Smart Watch SU8
Годинник Smart Watch SU8 - розумний годинник з Bluetooth, може виконувати роль гарнітури, ви зможете приймати або здійснювати дзвінки з годинника, попередньо підключивши його через Bluetooth до смартфону. Годинник Smart Watch SU8 сумісний з усіма Android пристроїв (2.3 або вище). з пристроями на IOS і на Windows Phone, його можна навіть підключити до старих телефонів на Symbian, але не всі функції будуть працювати. Меню у годинника російською мовою.

Зроблений годинник з металопластику, ремінець - силіконовий. внизу дисплея знаходяться три сенсорні кнопки, для управління годинником. Справа знаходиться кнопка включення, зліва - мікрофон, динамік і зарядний microUSB роз'єм з заглушкою. На задній частині корпусу розташований отвір для барометра, альтиметра (для виміру висоти від поверхні землі), шагомера і інших вбудованих пристроїв.

Екран у Smart Watch SU8 TFT 1.48 дюйма, ємнісний (реагує на пальці - предметами або рукавом сорочки не натискається), екран чуйний. На дисплеї відображається час, дата, день тижня, вхідні повідомлення та дзвінки, електронні листи, рівень заряду батареї. За допомогою Smart Watch SU8 Ви можете переглядати всі повідомлення та оповіщення, що приходять на смартфон - дзвінки, листи e-mail, повідомлення соціальних мереж, скайп, viber, програми навігації. Так само з годинника можна фотографувати, знімати відео (годиником можна управляти кнопкою спуску затвора камери) прослуховувати музику. Також годинник оснащений функцією AntiLost - якщо годинник віддаляються від телефону на 10-15 метрів, вони повідомляють що сигнал втрачено.
 

Технічні данні

Корпус металопластик. силікон
Дисплей TFT, 1.48"
Процесор Mediatek MTK 2502
Живлення вбудована батарея 1000 мАч
Вбудований динамік в наявності
Bluetooth 3,0
Джерело живлення USB або адаптер USB 5V 0.5А
Термін роботы 5-7 днів
Розміри: годинник 40*30*7 мм, ремішок 190 мм
Маса 80 гр
Комплектація Smart Watch SU8, кабель USB - microUSB
Гарантія 1 місяць
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!