Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

За твором М.В.Гоголя `Вечори на хуторі біля Диканьки` срібло монета 50 грн 2009

 За твором М.В.Гоголя `Вечори на хуторі біля Диканьки` срібло монета 50 грн 2009
Серія: Українська спадщина
Срібна монета присвячена творчості М.Гоголя, який створив поетичний образ українського народу, з надзвичайною художньою силою розкрив його самобутній характер з притаманним йому почуттям гумору, а ліричний образ України, створений ним у творі `Вечори на хуторі біля Диканьки`, назавжди ввійшов до європейської літератури. Сюжет однієї з найяскравіших повістей збірки - `Ніч перед Різдвом` є головною темою композиції монети. Елементи оздоблення монети - сапфір жовтий масою 0,06 карата, локальна позолота (вміст золота - 0,000048 г).
50 гривень,
рік випуску: 2009,
Тираж: 1500 шт,
Метал: срібло (Ag 999),
Маса 500 грамм
На аверсі монети в гротескному стилі зображено кругову композицію `розповідач і слухачі`, що складається з персонажів твору `Вечори на хуторі біля Диканьки`, у центрі якої - портрет М.Гоголя з пером у руці, та розміщено: угорі - малий Державний Герб України, написи півколом НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ, унизу - 50 ГРИВЕНЬ.
На реверсі монети в гротескному стилі зображено по колу композицію, що ілюструє повість `Ніч перед Різдвом`, у центрі - різдвяна зірка зі свічкою всередині, полум`я якої імітує жовтий сапфір. Під зіркою півколом розміщено напис `НІЧ ПЕРЕД РІЗДВОМ`.
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!