Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Визвольна війна середини XVII століття монета 20 грн 1998

 Визвольна війна середини XVII століття монета 20 грн 1998
Серія: Герої козацької доби
Монета присвячена 350-річчю початку визвольної війни середини ХVІІ століття за незалежність і створення національної держави.
20 гривень,
рік випуску: 1998 рік
Тираж: 10000 шт,
Метал: срібло,
Маса 31.1 грама
На аверсі монети у намистовому колі зображена загальна для серії композиція, що втілює національну ідею Соборної України: обабіч малого Державного герба України розташовані гербові фігури Архістратига Михаіла і коронованого лева - символів - міст Києва і Львова. Навколо композиції розміщені стилізовані написи, розділені зображеннями грифонів у барокковому орнаменті: УКРАЇНА і 1998 (угорі), 20 ГРИВЕНЬ (унизу в два рядки) та позначення, проба і вага металу.
На реверсі монети у намистовому колі на тлі піскового годинника - символу спадковості часів - зображено двобій між запорозьким козаком і польським крилатим рейтаром. Обабіч батальної сцени розташовані фігури вершників - керманича національно-визвольного руху гетьмана Богдана Хмельницького та співця героїчних походів козака-бандуриста. Навколо композиції розміщено стилізований напис: ВИЗВОЛЬНА ВІЙНА СЕРЕДИНИ ХVІІ СТ.
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!