Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Микола Лисенко монета 2 грн 2002

Микола Лисенко монета 2 грн 2002
Серія: Видатні особистості України
Монета присвячена 160-річчю з дня народження видатного українського композитора, засновника української класичної музики, піаніста, педагога, хорового диригента, громадського діяча, етнографа Миколи Віталійовича Лисенка, який народився в с. Гриньках на Полтавщині. Значення творчості композитора в історії української музики виняткове. Він автор 9 опер (`Наталка Полтавка`, `Тарас Бульба`, `Енеїда`, `Різдвяна ніч`, `Утоплена`, `Коза-дереза` та ін.), багатьох творів, під його безпосереднім впливом сформувалася плеяда таких українських композиторів, як К.Стеценко, Я.Степовий, М.Леонтович, С.Людкевич, Л.Ревуцький та інші.
2 гривні,
рік випуску: 2002
Тираж: 30000 шт,
Метал: нейзильбер,
Маса 12,8 грама
На аверсі монети зображено нотний уривок з композиції `Молитва за Україну` (1885 р.), над яким розміщено малий Державний Герб України, угорі напис по колу: УКРАЇНА, унизу - стилізовані квітки і написи: 2, ГРИВНІ, 2002 та логотип Монетного двору Національного банку України.
На реверсі монети зображено портрет Миколи Лисенка, по колу монети написи: МИКОЛА ЛИСЕНКО (праворуч) та роки життя 1842-1912 (ліворуч).
Художник: Корень ЛарисаКочубей Микола
Скульптор: Дем`яненко ВолодимирАтаманчук Володимир
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!