Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Браслет виживання з паракорд

Браслет виживання з паракорд
ОПИС

Що таке браслет виживання і як його використовувати?

Браслет виживання -є довгий шматок мотузки (паракорд), красиво і зручно оформлений у вигляді наручного браслета. Такий браслет можна носити на вулиці міста, на роботі, в клубі, чого не скажеш про мотку мотузки на поясі або через плече. Ви можете взяти з собою браслет в ліс, в гори, на шашлики і т.д. Браслет важить небагато, не утрудняє руху, і Ви самі того не помічаючи завжди маєте під рукою надійного помічника людини - мотузку. Такі браслети виживання дуже популярні серед американських військових, туристів і екстремалів по всьому світу.

 


Браслет дуже легко розплести, завдяки чому, у вас в руках опиниться пристойний моток міцної мотузки, яка утримує до 250 кг на розрив. Мотузка, як і ніж, незамінна річ в умовах виживання - це вам скаже будь-який турист. Облаштування життя в умовах дикого світу або просто підстраховка в повсякденних життєвих обставинах - ось основні завдання браслета виживання.

Цінність браслета для виживання полягає в тому, що він легко розпускається в цілісний трос довжиною в 3 метри і може бути використаний для перев'язування ран, організації куренів, підв'язування чого завгодно, виготовлення пасток, похідних умивальників і т.д. на що вистачить вашої фантазії і навиков.Браслет оснащений потайним свистком, який може стати в нагоді в екстремальних условіях.Сігнальний свисток являє собою дуже просте і корисний пристрій для подачі звукових сигналів. Різкий і нехарактерний для безлюдній місцевості звук свистка може використовуватися для подачі сигналів про допомогу на будь-якій місцевості і в будь-яких погодних умовах, він приверне увагу рятувальників на великій відстані і не зажадає від вас значних витрат енергії.

Паракорд - це легкий нейлоновий трос, що складається з двох частин - сердечника і обплетення. Спочатку паракорд використовувався в стропах американських парашутів, але пізніше він знайшов застосування в багатьох сферах життя, де необхідний легкий і еластичний трос. Його дуже люблять військовослужбовці армії США, з нього плетуть браслети, темляки для ножів, брелки, оплетку для ліхтариків, сокир.Браслети виживання з паракорд - це сучасний і незамінний аксесуар для туристів, любителів активного відпочинку і всіх тих, хто прагне бути готовим до будь-яких несподіванок.

Способи використання браслета виживання:

-Для Лагодження одягу та спорядження

-Буксіровочний Трос

-Бельевая Мотузка

-Шнуркі Для взуття

-Растяжка Або сигналізація

-Трос Для підняття вантажів

-Растяжка Для брезенту

-Для Посторойкі куреня

-Для Споруди плоту

-плетені Силець і пасток

-Для Лову риби

-для Виготовлення шини при вивихах і переломах

-Для Накладки швів на рану

-В Якості джгута для зупинки кровотечі

-для Виготовлення носилок

і т.д.

Характеристики:

-довжина: 25 см

-довжина Шнура: 3 м.

Країна виробник США
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!