Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

50-річчя заснування Національної премії України імені Тараса Шевченка монета 5 грн 2011

50-річчя заснування Національної премії України імені Тараса Шевченка монета 5 грн 2011
Серія: Українська спадщина
Монета присвячена 50-річчю заснування Національної премії України імені Тараса Шевченка - найвищої в Україні премії в галузі літератури і мистецтва, публіцистики і журналістики, найбільш престижній творчій відзнаці за вагомий унесок в українську культуру. Щорічно встановлюється п`ять національних премій у таких номінаціях: художня література, документальна і науково-критична література, музика, образотворче мистецтво, сценічне та екранне мистецтво.
5 гривень,
рік випуску: 2011 рік
Тираж: 35000 шт,
Метал: нейзильбер,
Маса 16,54 грама
На аверсі монети розміщено: угорі малий Державний Герб України і напис півколом - НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ, унизу номінал - 5 ГРИВЕНЬ, праворуч від якого - логотип Монетного двору Національного банку України та рік карбування монети - 2011; композицію, що символізує номінації Національної премії України імені Тараса Шевченка, - розгорнута книга, перо, палітра, пензлі та на стилізованому тлі рядки з поезії Тараса Шевченка `І мертвим, і живим…` `… Учітесь, читайте,/ І чужому научайтесь,/ Й свого не цурайтесь. / `, а також факсиміле Т. Шевченка.
На реверсі монети розміщено: портрет Шевченка Т. Г. (праворуч), напис - 50 /РОКІВ/ НАЦІОНАЛЬНА/ ПРЕМІЯ/ УКРАЇНИ/ ІМЕНІ/ ТАРАСА / ШЕВЧЕНКА (ліворуч), унизу - стилізована гілка.
Художник: Таран ВолодимирХарук ОлександрХарук Сергій
Скульптор: Дем`яненко ВолодимирІваненко Володимир
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!