Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

100 років Національній академії наук України монета 5 грн 2018

100 років Національній академії наук України монета 5 грн 2018
Серія: Інші монети
Монета присвячена багатьом поколінням учених Національної академії наук України, яка створена в листопаді 1918 року як Українська академія наук та є вищою науковою самоврядною організацією, найбільшим вітчизняним центром наукових досліджень. Учені Національної академії наук принесли на вівтар науково-технічного прогресу чимало результатів фундаментальних і прикладних досліджень світового рівня. Багате історичне минуле та потужний науковий і науково-технічний потенціал дають їй можливість бути одним із провідних наукових центрів світу, зберігати академічні традиції в організації наукових досліджень.
5 гривень,
рік випуску: 2018
Тираж: 40000 шт,
Метал: нейзильбер,
Маса 16,54 грама
На аверсі монети розміщено: малий Державний Герб України (угорі ліворуч), під яким напис УКРАЇНА, угорі праворуч - номінал: 5/ГРИВЕНЬ; у центрі на матовому тлі написи: ЗАКОН/ УКРАЇНСЬКОЇ/ ДЕРЖАВИ/ ПРО ЗАСНУВАННЯ/ УКРАЇНСЬКОЇ АКАДЕМІЇ НАУК/ В М. КИЄВІ/ ЗАТВЕРДЖУЮ/ ПАВЛО СКОРОПАДСЬКИЙ/ 14 ЛИСТОПАДА 1918 РОКУ М. КИЇВ, під написами факсиміле П. Скоропадського; унизу - відбиток печатки Української держави, по обидва боки від якого роки 1918 та 2018; внизу логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України.
На реверсі монети зображено портрет Володимира Вернадського на тлі будівлі Президії Національної академії наук України, над якою написи: НАЦІОНАЛЬНА/ АКАДЕМІЯ НАУК/ УКРАЇНИ; унизу зображено стилізовану цифру 100, в нулі якої вписано роки: 1918 та 2018.
Художник:  аверс: Таран Володимир Харук Олександр Харук Сергій  реверс: Фандікова Наталія
Скульптор: Дем`яненко Володимир Атаманчук Володимир
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!