Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

10 років внесенню до реєстру світової спадщини ЮНЕСКО історичного центру міста Львова срібло монета 10 грн 2008

 10 років внесенню до реєстру світової спадщини ЮНЕСКО історичного центру міста Львова срібло монета 10 грн 2008
Серія: Духовні скарби України
Срібна монета присвячена 10-річчю внесення до реєстру світової спадщини ЮНЕСКО ансамблю історичного центру міста Львова. Перша документальна згадка про Львів датується 1256 роком, який і вважається датою його заснування. Місто немов причаровує своєю багатовіковою історією та красою. Дивовижні пам`ятки архітектури зустрічаються тут на кожному кроці і утворюють разом один з найкрасивіших історико-архітектурних заповідників Європи.
10 гривень,
рік випуску: 2008,
Тираж: 5000 шт,
Метал: срібло (Ag 925),
Маса 31,1 грама
На аверсі монети зображено декоративну скульптуру Слави з фасаду приміщення Львівського Державного академічного театру опери та балету ім. С.Крушельницької; розміщено: угорі - малий Державний Герб України, написи півколом - НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ (угорі), ДЕСЯТЬ ГРИВЕНЬ (унизу), позначення металу, його проби - Ag 925, вага в чистоті - 31,1 (ліворуч), рік карбування монети - 2008 та логотип Монетного двору (праворуч).
На реверсі монети зображено стилізовану композицію з п`яти веж міста Львова: вежі Вірменської церкви, вежі Успенської церкви, міської Ратуші, вежі латинської Катедри, вежі Бернардинського монастиря (зліва направо), на тлі якої - герб міста та розміщено написи: угорі півколом - 10 РОКІВ У РЕЄСТРІ СВІТОВОЇ СПАДЩИНИ ЮНЕСКО, 
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!