Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

100 лет КНЭУ. Киевскому национальному экономическому университету. Серебро.

100 лет КНЭУ. Киевскому национальному экономическому университету. Серебро.
Пам'ятна срібна монета 100 років Київському національному економічному університету
Присвячена Київському національному економічному університету імені Вадима Гетьмана, який був створений на базі перших в Україні Вищих комерційних курсів, заснованих у Києві 1906 року. Значний досвід і творчий потенціал вузу дозволили йому стати одним з лідерів перебудови вищої школи і вузівської науки в умовах становлення незалежної України та формування ринкових відносин в українській економіці.
На аверсі монети розміщено композицію з ліній, які символічно відтворюють динаміку сучасних світових економічних процесів, міжнародних математичних знаків та знака гривні. На тлі композиції розміщено напис НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ, під ним - малий Державний Герб України (угорі), рік карбування монети 2006 (праворуч) та написи - 5/ ГРИВЕНЬ, позначення металу та його проби - Ag 925, маса в чистоті - 15,55; логотип Монетного двору Національного банку України.
На реверсі монети зображено будівлю вузу, над якою зазначено рік його заснування - 1906, розміщено написи: унизу у два рядки - 100 РОКІВ, по колу - КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ВАДИМА ГЕТЬМАНА.
Художник: Бєляєв Сергій
Скульптор: Чайковський Роман, Іваненко Святослав
Характеристики
Номинал 5
Материал серебро
Вес 15,55 г.
Тираж 5000 шт.
Тип юбилейная
Тематика ВУЗы Украины
Качество пруф
Обработка рифленый
Дата выпуска 24.03.2006
Диаметр 33 мм
Год выпуска 2006
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!